• info@polifasad.ua
  • (067) 473-26-43 (067) 473-38-40 (067) 472-75-10
Стінові панелі
Стінові панелі виготовляються з МДФ плити товщиною 10 мм, 16 мм, 18 мм, в залежності від типу малюнку і способу монтажу. Панелі вкриті плівкою ПВХ, яка має добрі ізносостійкі властивості. Для досягнення більш ефектного зовнішнього вигляду за бажанням можливе патинування.
Стінові панелі - одні із самих практичних оздоблювальних матеріалів: - швидкий монтаж (займає не більше одного дня); - проста установка (не потребує додаткової підготовки стін); - панелі мають шумоізоляційні властивості; - можливе виготовлення панелейрізноманітного дизайну.
За малюнком клієнта виготовляєм декоративні стінові панелі в будь-яким розмірах та зіндивідуальним дизайном.
Максимальні розміри: 2600 х 1200 мм.Для оздоблення панелей на вибір замовника пропонуємо більше ніж 150 кольорів плівки ПВХ і більше ніж 100 декорів з поліуретану.
Також можливе використання різноманітних погонажних виробів для оздоблення внутрішніх та зовнішніх кутів, поворотів, обрамлення арок та дверних пройомів.
Різноманітність дизайну стінових панелей надає майже безмежні можливості по створенню унікального інтер’єру будь-якого приміщення.

Варіант 1
Стінова панель кріпиться до поверхні стіни в декількох місцях.
Місця кріплення закриваються декоративними елементами: поліуретановий декор, декоративний погонаж (ПД1-ПД11), декоративне перило. Розміри та товщина деталей вказується замовником. Малюнки деталей можливо змінювати.
Стеновая панель
Стеновая панель

Варіант 2
Стінова панель кріпиться до поверхні стіни, і по периметру в місцях кріплення встановлюється меблевий штапик № 1 - 6.
Зарізи штапика та його монтаж на панель виконуються замовником.
Вибір штапика та малюнок стінових панелей можливо змінювати відповідно до дизайну інтер'єру.
Стеновая панель
Стеновая панель

Варіант 3
Стінова панель кріпиться до поверхні стіни в чотирьох кутах в спеціально відведених місцях.
Монтаж закривається декоративною заглушкою з поліуретану.
Ви можете замовити виготовлення стінових панелей різноманітних форм та кольорів, як у стандартних розмірах так і за вашим кресленням.
Стеновая панель
Стеновая панель

Стінові панелі на замовлення
Стінові панелі виготовляються згідно з кресленням клієнта, попередньо узгодженого з технологом.
Стеновая панель

Подпишитесь на рассылку с нашими новинками, обновлениями каталога цветов ПВХ и другой важной для сотрудничества информацией