Фарбовані меблеві фасади


Сьогодні великою популярністю користуються фарбовані МДФ фасади. Вибір кухонних гарнітурів найчастіше пов'язаний з якісними і доступними матеріалами, з їх дизайном, адже кожна господиня хоче облаштувати в першу чергу красиву кухню.

Універсальними за своєю естетичності і практичності є плити МДФ, з яких виготовляються найрізноманітніші фасади. Ви запитаєте, що таке МДФ? МДФ — це деревоволокниста плита середньої щільності, що виготовляється методом сухого пресування дрібної деревної стружки при високому тиску і температурі. МДФ є екологічно чистим продуктом, не токсичний і не шкідливий для здоров'я людини. Це досить м'який, але в той же час міцний матеріал. З нього можна виготовляти такі елементи, як фрезеровані дверки для кухонь, прихожих, спалень, дитячих, ванних кімнат, спинки ліжок і т.д.

Фарбовані МДФ фасади — це мабуть найкращий вибір. Вони в виробі виглядають настільки вражаюче, що безсумнівно є хітом продажів на ринку.

Фасади можна виготовити будь-якої складності:
— прямі
— радіусні
— гладкі
— фрезеровані
— з інтегрованими ручками
— вітрини під скло
— 3D панелі

Поверхня фасадів може бути:
— матова
— глянцева
— з додатковим нанесенням патини

Для фарбування плит МДФ використовуються сертифіковані високої якості лако-барвисті матеріали. Лаки застосовуються на акриловій основі, що дозволяє фасадам з часом не жовтіти. Щоб вийшли якісні фасади, дотримується технологія поетапного виробництва. У нас Ви зможете вибрати будь-який відтінок фасадів під будь-який предмет стіни або інтер'єру, стелю або підлогу квартири або офісу. Надається широкий вибір кольорів і відтінків емалей по каталогах RAL, NCS і Mobihel. Однотонні кольори можна доповнити ефектом перламутру або зоряного неба, що додасть індивідуальність та чудовий вид ваших меблів, які будуть радувати довгі роки.

У фарбованих фасадів так само є свої переваги і недоліки.

Переваги:
— широка палітра кольорів
— екологічність матеріалів
— стійкість до впливу високих температур і підвищеної вологості
— стійкість до гниття під впливом грибків і бактерій
— матеріал не вбирає воду та запахи
— прості в догляді
— тривалий термін експлуатації

Недоліки:
— недостатня стійкість до механічних пошкоджень
— при догляді не можна використовувати абразивні миючі засоби

Завдяки досвіду наших співробітників методом проб і помилок ми підібрали найкраще поєднання матеріалів для виготовлення фарбованих фасадів, в результаті чого можемо запропонувати якісний і довговічний продукт.