Delivery

Способи доставки
Доставка по Черкасам
Доставка по місту Черкаси складає 200 грн. до визначеної адреси замовника. Якщо це приватний сектор доставка здійснюється до воріт, якщо ж багатоповерховий будинок до під’їзду. Важливо! При виконанні доставки в багатоповерховий будинок вантаж не піднімають на поверх.
Якщо Вам необхідно замовити доставку про це потрібно вказати в замовленні, або ж повідомити менеджеру при оформленні замовлення в офісі, в процесі якого менеджер узгодить з Вами всі нюанси по доставці.
По Черкасам доставка більшості товарів здійснюється в період з 9:00 до 16:00 в робочі дні (понеділок-п'ятниця). Остаточний час доставки обговорюється з відділом логістики перед виконанням транспортування замовлення.
Наші співробітники доставлять замовлення по вказаній адресі в указаний робочий час. При отриманні товару обов’язково необхідно перевірити його цілісність так як потім претензії прийматися не будуть.
Самовивіз
Забрати товар можна в робочі дні з 8.00 до 17.00. Перед візитом необхідно пересвідчитися в тому, що замовлення готове і знаходиться на складі готової продукції. Цю інформацію можна дізнатися переглянувши статус замовлення на сайті або ж уточнити у менеджера.
Доставка транспортними компаніями
На даний момент наша компанія співпрацює з декількома перевізниками , а саме Нова Пошта , САТ та Делівері. За допомогою транспортних компаній Ви можете отримати товар в будь якому регіоні нашої країни. Якщо Вам потрібно отримати замовлення через службу доставки, про це необхідно повідомити при оформленні замовлення. Відділу логістики для своєчасного відправлення замовлення необхідно надати таку інформацію: місто, служба доставки, № відділення, ПІБ, тел. Оплату послуг перевізника оплачує замовник. Термін доставки залежить від розташування клієнта і складає 1-3 дні. Вартість розраховується індивідуально.
Доставка бусом компанії за межами м.Черкаси
Також маємо можливість робити доставку нашим бусом в інші міста України. На сьогоднішній день планово робимо доставку в такі міста як: Київ, Житомир, Львів, Чернігів, Одеса, Вінниця, Хмельницький, Кропивницький та ін. При об’ємному замовленні з будь-якого регіону України можливість доставки обговорюється індивідуально.