Бильця для ліжка із МДФ

Важливу роль для відпочинку та здоров'я людини відіграє комфортне зручне ліжко. Сьогодні ринок меблів дуже насичений різними видами ліжок на будь-який смак та ціну. Особливо багато представлено ліжок з м'якими бильцями, які чудово вписуються в стиль лофт та мінімалізм. Також багато де можна зустріти добротні дерев'яні ліжка в стилі Класик і Бароко за відносно дорогою ціною. Альтернативою цим двом варіантам є ліжка з бильцями МДФ, покриті ПВХ плівкою, які за ціною будуть більш доступними для більшості людей. Істотною перевагою, окрім доступної ціни, є можливість фрезерувати на бильцях із МДФ малюнок у будь-якій стилістиці: модерн, лофт, прованс, хай-тек, у класиці тощо. Бильця із МДФ після фрезерування на спеціальному обладнанні можуть фарбуватися або покриватися плівкою ПВХ. Кольорів плівок існує такий величезний вибір, що дозволить втілити будь-які ідеї замовника, починаючи з імітації структури натурального дерева і закінчуючи однотонним кольором плівки з ефектом soft-touch.

Замовляючи спинки з МДФ, клієнт має можливість з такою ж фрезеровкою замовити і двері до шафи, і шухляди для тумби, і елементи для візажного столика, щоб все виглядало в одному ансамблі. У дитячі кімнати бильця на ліжка часто виготовляють у формі різних тварин або улюбленого мультяшного героя, і щоб бильце вийшло більш реалістичним, додатково замовляють патинування виробу, виділяючи фрезерування іншими кольорами.

Що стосується габаритних розмірів билець із МДФ, то висота і ширина дозволяє виготовити бильця як на односпальні, так і на двоспальні ліжка на замовлення (не перевищуючи 1200*2600мм), при цьому товщина може варіюватися від 16мм до 38мм.

Також спинки для ліжок можна прикрашати поліуретановим декором для меблів. Це особливо актуально у стилі Прованс.
Таким чином, бильця МДФ заслуговують на особливу увагу з боку виробників меблів, дизайнерів і самих замовників, оскільки мають ряд переваг:

• міцність;
• різноманітність фрезеровок під будь-який стиль;
• довговічність;
• широка палітра кольорів плівок ПВХ та кольорів фарб за каталогом RAL;
• доступність ціни для більшості споживачів.

Бильця для ліжка серії Престиж

Бильця для ліжка Ізабелла


16

R18

Ізабелла
Бильця для ліжка Луїза


16

R18

Луїза
Бильця для ліжка Моніка


16

R18

Моніка

Бильця серії Престиж на замовлення виготовляються товщиною 26 мм. МДФ 16 мм + МДФ 10 мм з фрезеруванням периметра R18. На бильцях шириною менше 1400 мм фрезерування буде змінене

Бильця для ліжка серії Екстра

Бильця для ліжка Олівія


16

РСУ

Олівія
Бильця для ліжка Анабель


16

РСУ

Анабель
Бильця для ліжка Камілла


16

РСУ

Камілла

Бильця для ліжка серії Стандарт

Бильця для ліжка Алекса


16

R6

Алекса
Бильця для ліжка Корона


16

R6

Корона
Бильця для ліжка Надія


16

R6

Надія