Меблеві фасади МДФ

На що потрібно звернути увагу при виборі фасаду?

Бажаємо познайомити вас із широким асортиментом матеріалів, які використовуються у виготовленні фасадів для корпусних меблів. Меблеві фасади – це обличчя видимої частини меблевого гарнітуру, який залежить від правильного вибору та має вирішальне значення для загального вигляду інтер'єру. Щільність (міцність) плити МДФ, екологічність матеріалу, безпека для здоров'я, роблять меблі з фасадами МДФ більш привабливими для кінцевого споживача.
Меблеве виробництво не стоїть на місці, а стрімко розвивається. Для виготовлення сучасних та якісних меблів на Поліфасад використовується високоякісне обладнання та якісні матеріали.

Яким фасадам віддати перевагу?

Ринок надає величезний вибір фасадів для кухонь, прихожих, дитячих, ванних кімнат, офісів тощо. Вони відрізняються за матеріалом, стилем, структурою та кольором. МДФ для дизайнерів дає велику можливість для створювання досить оригінальних меблів. В даний час більш поширеним рішенням є фасади МДФ облицьовані ПВХ плівкою або фарбою. Фасади у плівці виготовляються шляхом ламінації плівкою ПВХ у пресі під високою температурою та тиском, вони можуть бути гладкими або з внутрішнім фрезеруванням. Кольори плівок дуже різноманітні, вони можуть бути однотонними, деревоподібними, з імітацією бетону тощо. Технологія виготовлення фарбованих фасадів відрізняється від плівкових. На поверхню плити МДФ наноситься фарба, а потім покривається матовим або глянцевим лаком. Надається великий вибір кольорів за каталогами, але колір може бути лише однотонним або з додаванням ефекту (металіка, зоряного неба, перламутра).
При виборі фасадів не бійтеся фантазувати та створювати меблі своєї мрії. А ми в свою чергу зробимо все можливе для того, щоб втілити в життя вимоги кожного клієнта при виготовленні індивідуальних меблів, створених для комфорту та затишку у Вашому будинку.