Фасади 3D

Парма22
Павія
Павия
Павия
Павия
Анкона22
Анкона
Анкона
Анкона
Анкона
Парма22
Парма
Парма
Парма
Парма
Генуя


22
Лукка
Генуя
Лукка
Лукка
Генуя


22
Лекко
Лекко
Лекко
Лекко
Генуя


22
Генуя
Генуя
Генуя
Генуя
Меблевий фасад МДФ Бергамо серії Екстра від Поліфасад


22

T-3
Бергамо
Бергамо
Бергамо
Бергамо
Меблевий фасад МДФ Ріо серії Екстра від Поліфасад


22

T-3
Ріо
Ріо
Ріо
Ріо
Об'ємний меблевий 3D фасад Меркурій для кухні та меблів


16
Меркурій
Меркурій
Меркурій
Меркурій
Об'ємний меблевий 3D фасад Кора для кухні та меблів


16
Кора
Кора
Кора
Кора
Об'ємний меблевий 3D фасад Піраміди для кухні та меблів

16
Піраміди
Піраміди
Піраміди
Піраміди
Об'ємний меблевий 3D фасад Дюна для кухні та меблів


16
Дюна
Об'ємний меблевий 3D фасад Круги для кухні та меблів


16
Круги
Об'ємний меблевий 3D фасад Хвиля для кухні та меблів


16
Хвиля
Об'ємний меблевий 3D фасад Сота для кухні та меблів


16
Сота

Великої популярності зараз набирають вироби в інтер'єрі, де присутні стінові панелі або фасад з 3D фрезеруванням, що надають «родзинки» та роблять проєкт індивідуальним. 3D фасад для меблів – це новий спосіб перетворити та прикрасити кухню, додати до інтер'єру виразності.

Що таке 3D?
Це поняття включає об'ємність. Завдяки використанню новітніх технологій тепер є можливість формувати не тільки контури, але й глибину фасадів. Поверхню МДФ панелей обробляють фрезером у тривимірній площині, після чого простий візерунок перетворюється на об'ємний. Потім 3D панель можна покривати ПВХ плівкою або фарбувати. Слід зазначити, що поверхню 3D фасаду можна зробити як глянцевою, так і матовою, з ефектом металік або перламутр, під мармур, бетон або структуру дерева.

Які ж бувають малюнки 3D?

Пропонуємо об'єднати їх у наступні групи.

• Дрібний малюнок у вигляді зірочок, квадратиків, кілець та різних кривих форм.

Подібні варіанти фрезеровок можна зустріти на прикладі моделей «3D Ріо», «3D Піраміди», «3D Меркурій», «3D Кора» та ін.
Такі 3D фрезерування чудово поєднуються з рівними фасадами, завдяки чому не потрібно робити всі меблі рельєфними. Також можна обіграти різними кольорами.
Ще одним цікавим рішенням стане нанесення візерунку не на весь фасад, а зонально, зробити фрезерування, наприклад, або посередині дверей, або по краю, або з плавним переходом з фасаду в фасад. Останній варіант добре виглядатиме на дверях до шафи-купе.
Що стосується фурнітури, то для 3D фасадів гарним рішенням стане система push-open, яка дозволяє відкривати дверцята легким натисканням. А якщо, все-таки, вирішили ставити ручки, то потрібно заздалегідь визначити, які саме, щоб при виготовленні фасадів залишити місце під їх кріплення.

• Хвилі.

Хвилі завжди привертають увагу. В інтер'єрі такий візерунок нестиме розслаблення та заспокоєння. Добре виглядатимуть у світлих пастельних тонах, що дасть змогу розширити простір.

• Смуги (Лінії).

Актуальний тренд, який прийшов до нас із Західної Європи, і який часто дизайнера використовують у своїх проєктах – це меблі з фрезеруванням рівних ліній та смуг різної глибини та ширини. Ефектно виглядає на тумбах біля ліжок, ресепшнах, на тумбах у ванних кімнатах і TV-тумбах.

Особливої популярності набирають стінові панелі у формі 3D lines у плівці ПВХ. Наявність кольорів плівок під натуральне дерево у комбінації з патиною (затемненням) дає можливість імітувати рейки на стіні, які так часто візуалізують дизайнера у своїх сучасних проєктах.

Перевагою 3D панелей МДФ в ПВХ плівці є те, що дані панелі прості в догляді, легко миються, довговічні, монтаж цих панелей настільки простий, що його можна виконати при бажані самому.

Таким чином, меблеві фасади та стінові панелі з фрезеруванням 3D є доступним та сучасним рішенням в оформленні інтер'єру. Завдяки великому вибору кольорів та фактур 3D панелі допоможуть втілити будь-які дизайнерські ідеї. З ними легко зробити ваш проєкт неповторним.