Послуги

Наша компанія окрім основного виробництва МДФ фасадів, також надає деякі послуги у меблевій сфері які можуть бути корисними для виробника меблів.

Послуга фрезерування

Якщо клієнту потрібно здійснити фрезерування власного МДФ, це можливо зробити при умові давального матеріалу необхідної якості. Можливості 4-х координатних станків ЧПУ, майстерність операторів та досвід технологів, дозволяють втілювати в життя різноманітні забаганки клієнтів у сфері фрезерування. Починаючи від стандартних елементів фрезеровки і закінчуючи надскладними 3D моделями. Вартість послуги визначається індивідуально та залежить від складності роботи. Приблизний термін виготовлення залежить від об’єму замовлення і складає від 3-х до 5 календарних днів.

Послуга фрезерування

Свердління під петлі

До послуги фрезерування можна ще додати свердління під петлі з тильної сторони фасаду. Дану послугу можна замовити як окремо так і при оформленні нового замовлення в комплексі. Термін виконання 1 день. Для виконання даної роботи необхідно надати схему розміщення петель на фасаді з тильної сторони виробу. Детально як потрібно вказувати фрезеревуння під петлі можна переглянути за посиланням петлі на мдф фасади.

Свердління петлі для кріплення меблевих фасадів

Послуга ламінування

При необхідності покрити плівкою фасади які готові до ламінації можна скористатися послугою нашої компанії. Ламінацію фасадів МДФ умовно можна поділити на 2 види: перший це ламінування нових фрезерованих фасадів , та другий – перетяжка МДФ деталей які уже використовувались раніше. І якщо перший варіант дає можливість вибору будь якого ПВХ покриття, то у випадку використовуваних фасадів (при умові належної якості МДФ ) їх можна перетягнути тільки в глибоко текстурні плівки, задля того, щоб приховати далеко не ідеальну поверхню деталі на якій до цього була інша плівка. Вторинний матеріал не пригідний до перетяжки в глянцеві плівки та однотонні матові. Отож якщо маєте фасади які були у використанні і хочете їх перетягнути, то обов’язково перед цим потрібно показати їх технологу і він уже визначить чи пригідні вони до ламінації. Вартість послуги залежить від декору ПВХ в яку перетягуються деталі,а також від того чи є необхідність знімати старе покриття з фасаду. Термін виконання від 3-х до 5 днів.

Послуга ламінації меблевих фасадів

Послуга патинування

Для підкреслення малюнку фрезерування можна замовити патинування. Дана послуга дозволяє отримати не лише фрезерований фасад з чітко виділеними контурами фрезерування, а й в свою чергу додає додаткового захисту фасаду за рахунок шару лаку яким покривають вироби на завершальній стадії патинування. На даний момент доступні такі варіанти кольорів патини: золото, срібло, горіх темний, горіх, горіх світлий, зелена, ваніль, фіолет, розова, блакитна, мідь та біла. Важливо! При патинуванні фасадів в глянцевій плівці, після покриття лаком вони стануть матовими.

Послуга патинування меблевих фасадів

Послуга покриття матовим лаком

Поряд з послугую патинування доступна можливість простого покриття матовим лаком будь-якого фасаду. Навіщо це потрібно? Причин декілька. По-перше це додатковий захист фасаду від зовнішнього впливу навколишнього середовища, адже шар лаку яким покривають поверхню додає зносостійкості та вологостійкості фасаду. По-друге якщо Вам дуже подобається колір плівки, а він тільки в глянці, не проблема за допомогою матового лаку можна зробити з будь якої глянцевої плівки матову.

Послуга покриття матовим лаком