Шпоновані фасади

Фасади покриті шпоном Fine-Line

Матове покриття відкрита пора

Шпонирований меблевий фасад з матовим покриттям відкритою порой

Шпонована поверхня фасаду покривається матовим лаком, при цьому зберігається рельєфність деревини і малюнок дерева.

Матове покриття закрита пора

Шпонирований меблевий фасад з матовим покриттям закритою порой

Шпонована поверхня фасаду покривається декількома шарами поліефірних грунтів, а потім наноситься матовий лак. При цьому досягається наступний ефект: пори деревини повністю закриваються і поверхня стає гладкою. Поверхня фасаду матова, структура деревини зберігається, на дотик меблевий фасад стає гладким, як матове скло.

Глянцеве покриття закрита пора

Шпонирований меблевий фасад з глянцевим покриттям закритою порой

Шпонована поверхня фасаду покривається декількома шарами поліефірних грунтів, а потім наноситься декілька шарів глянцевого лаку. Проводиться 3-х ступеневе полірування із застосуванням абразивних поліруючих паст європейських виробників. При цьому досягається наступний ефект: пори деревини закриваються повністю і поверхня стає гладкою з ефектом «дзеркала».

Фасади покриті натуральним шпоном

Меблевий фасад покритий натуральним шпоном Дуб радіал


16

РСУ
Дуб радіал
Меблевий фасад покритий натуральним шпоном Ясень радіал


16

РСУ
Ясень радіал
Меблевий фасад покритий натуральним шпоном Ясень тангентал


16

РСУ
Ясень тангентал

Шпоновані фасади з МДФ — якісна і економна альтернатива більш дорогим фасадам з масиву дерева.

Шпоном можна покривати меблеві фасади, стільниці та інші елементи меблів.

Fine Line — це вид шпону, який виробляється з лущеного шпону м'яких порід деревини шляхом формування його в блоки, з яких виготовляють шпон різноманітних розмірів, кольорів і текстури. Сучасні технології виробництва дозволяють отримувати якісну імітацію цінних порід дерева з повним повторенням структури малюнка і зовнішнього вигляду при меншій вартості.

Зверху шпон покривається лаком, в залежності від кількості шарів можна отримати три види поверхні. При покритті одним шаром лаку виходить матова поверхня з відкритою порою, двома шарами — матова поверхня із закритою порою і при покритті шпону трьома шарами лаку і шліфуванням виходить гладка глянцева поверхня.

Плити МДФ можна покривати шпоном з двох сторін, при цьому покриття з внутрішньої сторони може бути тільки з відкритою порою.

Шпоновані фасади – чудове рішення для тих, хто цінує якість та красу.

В даний час, шпон – це один із найпоширеніших матеріалів у виробництві меблів. Кому подобається натуральне дерево, то це оптимальне рішення при виборі. Поєднання практичності, довговічності, естетики та приємної ціни роблять матеріал привабливішим за масив дерева.

Ці фасади ніколи не виходять із моди, виготовляються із натуральних, екологічно чистих матеріалів. Хочеться відзначити чудову стійкість таких фасадів до перепадів температури. Вони виглядають стримано та класично. Шпоновані фасади прикрашають житлові кімнати, кухні, офіси та надають приміщенню гарного зовнішнього вигляду.

Для шпонування МДФ фасадів використовують модифікований (декоративний) шпон Fine Line або натуральний.

Шпон Fine Line — це імітація різної текстури порід дерев, завдяки добавці барвників. Існує широкий каталог порід деревини для виготовлення фасадів: дуб, венге, зебрано, бук та багато інших.

Натуральний шпон – це тонкі зрізи з масиву дерева, які нічим не поступаються цілісному масиву, тому що повністю зберігають його малюнок та текстуру. Потім ці листи наносять на плиту МДФ чи інші матеріали. Для покращення довговічності та технічних характеристик шпоновану поверхню покривають лаком або емаллю. Шпоновані фасади можливо комбінувати з фарбованими або плівковими фасадами.

Також шпон використовують для стінових МДФ панелей. Стінові панелі — це привабливий, універсальний і недорогий матеріал, що користується великим попитом при оформленні дизайну різних приміщень, надаючи їм оригінальність, стильність та індивідуальність. Панелі легко монтуються, збільшують звуко- та теплоізоляцію приміщення.

Якщо розглядати плюси та мінуси матеріалу, можна помітити, що переваг все-таки більше.

Переваги:
— довговічність
— практичність
— стійкість до температурних перепадів
— прийнятна ціна
— стильний дизайн
— легкий догляд
Недоліки:
— покриття боїться прямих сонячних променів
— виключено застосування хімічних засобів
— існує складність у підборі малюнка текстури

При використанні високоякісного обладнання та повністю витриманої технології виробництва шпонованих фасадів, можна досягти продукції європейської якості, що дозволить створити неповторну атмосферу у Вашому домі.