Шпоновані фасади

Фасади покриті шпоном Fine-Line

Ми пропонуємо великий вибір кольорів шпону для покриття МДФ: зебрано, венге, вибілений дуб, бук, і деякі інші. Шпоном можна покривати меблеві фасади, стільниці та інші елементи меблів.

Файн-лайн — це вид шпону, який виробляється з лущеного шпону м'яких порід деревини шляхом формування його в блоки, з яких виготовляють шпон різноманітних розмірів, кольорів і текстури. Сучасні технології виробництва дозволяють отримувати якісну імітацію цінних порід дерева з повним повторенням структури малюнка і зовнішнього вигляду при меншій вартості.

Зверху шпон покривається лаком, в залежності від кількості шарів можна отримати три види поверхні. При покритті одним шаром лаку виходить матова поверхня з відкритою порою, двома шарами — матова поверхня із закритою порою і при покритті шпону трьома шарами лаку і шліфуванням виходить гладка глянцева поверхня.

Плити МДФ можна покривати шпоном з двох сторін, при цьому покриття з внутрішньої сторони може бути тільки з відкритою порою.

Матове покриття відкрита пора

Шпонирований меблевий фасад з матовим покриттям відкритою порой

Шпонована поверхня фасаду покривається матовим лаком, при цьому зберігається рельєфність деревини і малюнок дерева.

Матове покриття закрита пора

Шпонирований меблевий фасад з матовим покриттям закритою порой

Шпонована поверхня фасаду покривається декількома шарами поліефірних грунтів, а потім наноситься матовий лак. При цьому досягається наступний ефект: пори деревини повністю закриваються і поверхня стає гладкою. Поверхня фасаду матова, структура деревини зберігається, на дотик меблевий фасад стає гладким, як матове скло.

Глянцеве покриття закрита пора

Шпонирований меблевий фасад з глянцевим покриттям закритою порой

Шпонована поверхня фасаду покривається декількома шарами поліефірних грунтів, а потім наноситься декілька шарів глянцевого лаку. Проводиться 3-х ступеневе полірування із застосуванням абразивних поліруючих паст європейських виробників. При цьому досягається наступний ефект: пори деревини закриваються повністю і поверхня стає гладкою з ефектом «дзеркала».

Шпоновані фасади з МДФ — якісна і економна альтернатива більш дорогим фасадам з масиву дерева.

Фасади покриті натуральним шпоном

Меблевий фасад покритий натуральним шпоном Дуб радіал


16

РСУ

Дуб радіал
Меблевий фасад покритий натуральним шпоном Ясень радіал


16

РСУ

Ясень радіал
Меблевий фасад покритий натуральним шпоном Ясень тангентал


16

РСУ

Ясень тангентал