Умови гарантії на меблеві фасади МДФ

1. Меблеві фасади встановлюються на корпусні меблі, які експлуатуються в сухих і не схильних до перепадів температур приміщеннях, які провітрюються, мають опалення, при температурі повітря не нижче + 10 ° С і не вище + 30 ° С з відносною вологістю 45-60%. Істотні відхилення від зазначених режимів призводять до погіршення якості фасадів і пошкодження меблів.

2. Не рекомендується піддавати фасади тривалому впливу гарячого повітря (нещільно закрита духовка, на тривалий час розігріта плита, СВ-випромінювання, випромінювання ламп розжарювання). Не допускається контакт з поверхнями або повітрям, температура яких перевищує + 70 ° С, це може привести до отплавленію і відшарування плівки ПВХ, в тому числі від торців фасаду.

3. Не допускається охолодження фасадів нижче -10 ° С, можливі розтріскування і відшарування плівки ПВХ або лакофарбового покриття.

4. Не рекомендується знімати захисну плівку з фасадів в глянцевому плівці, до закінчення процесу установки меблів.

5. Щоб уникнути вигинання і розбухання фасадів, слід оберігати їх поверхню від тривалого впливу вологи. Неприпустимо попадання на поверхню лакофарбового покриття або плівки ПВХ розчинників, таких, як кислоти, розчинники, спирт, ацетон, бензин і т.д.

6. Слід оберігати фасади від механічних пошкоджень, які можуть бути викликані гострими, твердими предметами, або під впливом абразивних матеріалів.

7. Не проводити роботи з фасадами на негладких і нерівних поверхнях, що призводять до пошкодження плівкового і ламінованого покриття.

8. Прийом продукції за якістю здійснюється відповідно до європейських норм прийому якості меблевих фасадів:

а) в приміщенні з денним освітленням;

б) на відстані обстеження фасаду 60см;

в) з кутом нахилу фасаду до осі погляду перевіряючого 70-90 градусів і час огляду 10 секунд.

Гарантія не поширюється на фасади при наявності на поверхнях механічних, хімічних пошкоджень, слідів впливу температури або попадання великого об'єму рідини і т.д., а також з причин і при наявності пошкоджень, які виникли з вини покупця.

ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ:

Виробник гарантує застосування високоякісних матеріалів і суворе дотримання технологічного процесу виробництва.

Гарантійний термін експлуатації — 24 місяців з моменту отримання Замовником фасадів. У гарантійне обслуговування входить усунення недоліків на фасадах (деталях), що виникли з вини Виробника, або заміна фасадів (деталей) з виявленими виробничим браком. Усунення недоліків на фасадах, що виникли з вини Виробника, або заміна фасадів по гарантії проводиться після надання Замовником фасадів (деталей) з недоліками.

Виробник гарантує однаковий відтінок декору обробки на всіх фасадах (деталях) з однієї партії від одного Замовлення, оформленого одним Бланком замовлення. На фасадах (деталях) від іншої партії (від іншого Замовлення, оформленого іншим Бланком замовлення) відтінок декору обробки може відрізнятися. Різниця відтінків декорів обробки на фасадах (деталях) від різних партій (різних Замовлень, оформлених різними Бланками Замовлення) не є недоліком фасаду і переробці не підлягає.

Гарантійний термін експлуатації починається з моменту отримання Замовником фасадів (деталей) з МДФ, облицьованих плівкою ПВХ.

Виробник зобов'язується розглянути гарантійний випадок в період 1 (одного) робочого дня з моменту отримання коректно складеної претензії (рекламації).

Виробник залишає за собою право відкласти розгляд рекламації до моменту отримання від Замовника бракованих деталей.

ГАРАНТІЯ НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ У НАСТУПНИХ ВИПАДКАХ:

При наявності допустимих дефектів меблевих фасадів, зважаючи на специфіку виробничого процесу, зазначених в табличній формі на сайті компанії (друкованому каталозі).

При пошкодженні вироби в результаті вироблених Замовником або третьою особою: вантажно-розвантажувальних робіт, транспортування, зберігання, монтажу, (фасади з механічними пошкодженнями).

У випадках реставрації фасадів силами Замовника або не уповноваженою для цього особою.

У випадках порушення правил експлуатації.

У випадках пошкоджень, завданих Замовником або третьою особою.

При використанні не за призначенням, наприклад при експлуатації у вуличних умовах.

Несправність покриття сталася через механічні (порізи, подряпини, а також на пошкодження, що виникли в результаті удару в процесі експлуатації), хімічні пошкодження, або пошкодження що викликані потраплянням на поверхню виробів рідин розчиннників лакофарбового покриття;

Природного зносу меблів *;

* Під природним зносом меблів мається на увазі зниження працездатності її механізмів і погіршення зовнішнього вигляду в результаті, як природного фізичного старіння, так і впливу зовнішніх несприятливих факторів (наприклад, стирання декоративного покриття робочої поверхні фасаду, вигоряння декоративних поверхонь під впливом прямих сонячних променів і т.д .).

Якщо пошкодження викликані стихією, пожежею, побутовими або зовнішніми факторами; не дотримувалася інструкція з експлуатації або меблі використовувалася не за призначенням; — умисної або випадкового псування виробів, неправомірних дій третіх осіб або дії обставин непереборної сили;

Покупець при пред'явленні справжнього гарантійного талона має право на усунення недоліків меблевого фасаду або повністю заміни деталі придбаного у Постачальника протягом терміну гарантії, якщо недоліки товару не викликані порушенням Покупцем правил використання, зберігання або транспортування товару, діями третіх осіб або непереборної сили.

ТЕМПЕРАТУРНА СТІЙКІСТЬ:

Фасади меблеві встановлюються в корпусні меблі, використання якої передбачається в приміщеннях з відсутністю перепадів температури і відносної вологості не вище 45% -60%. Рекомендована температура повітря при щоденній експлуатації фасадів від +10 С до +30 С.

НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ:

Контакт поверхонь фасадів з поверхнями, нагрітими до +70 градусів С обмеження поширюються, в тому числі, і на торці фасадів); </ p>

Різкий перепад температур;

Для освіження поверхонь фасадів і видалення плям від рук, необхідно застосовувати мильний розчин. Для видалення пилу використовувати м'яку суху ганчірку;

Уникайте тривалого впливу вологи, щоб уникнути вигинання фасадів або розбухання плити МДФ, і, як наслідок, відшарування і розтріскування облицювального або лакофарбового покриття.

ПРАВИЛА УПАКОВКИ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ:

Готові фасади упаковуються в картон і обгортковий папір, а між поверхнями фасадів прокладається плівка з захисними бульбашками (або стрейч-плівка), що в цілому забезпечує їх збереження при перевезенні. Детальна інформація за правилами упаковки розміщена на сайті.

Продукцію транспортують усіма видами транспорту в критих транспортних засобах і контейнерах, що виключають потрапляння вологи, тривалих впливів перепаду температур.

Транспортування здійснюється відповідно до правил перевезення вантажів, що діють для кожного виду транспорту.

При транспортуванні меблеві фасади розташовуються таким чином, щоб запобігти можливому переміщення фасадів всередині транспортного засобу. Забороняється при транспортуванні і зберіганні ставити будь-які предмети на перевозяться меблеві фасади.

Виробник не несе відповідальність за пошкодження фасадів, що виникло при доставці через транспортну компанію — посередника.

ДЕФЕКТАМИ МЕБЛЕВИХ ФАСАДІВ НЕ Є:

В залежності від типів застосовуваних плівок ПВХ на фасадах МДФ допускаються ділянки з шагренью або точковими підплівкова включеннями.

Допускаються незначні подряпини, вм'ятини, відколи на тильній стороні, вкраплення на поверхні, які не впливають на фізико-механічні характеристики вироби при подальшому використанні. Наявність допустимих дефектів, які зазначені в табличній формі на сайті компанії (друкованому каталозі).

Патиновані фасади є ручною роботою. Зважаючи на специфіку виробничого процесу, фасади МДФ з застосуванням патини можуть мати розбіжності з представленим зразком, а також можуть відрізнятися один від одного в рамках одного замовлення: по тону патинування, можливі відмінності в розташуванні патини на фасаді, наявність задирок патини на поверхні фасадів. Допускається наявність слідів дотиків.

Зазначені вище особливості неминучі при ручному виготовленні патинованих фасадів МДФ і браком не є.

Виробник залишає за собою право на модифікацію виробів, поліпшує їх експлуатаційні властивості, без попереднього повідомлення.

Виробник залишає за собою право відмови від гарантійного ремонту в разі недотримання нижчевикладених умов:

— при порушенні правил і умов експлуатації виробу, зазначених у інструкції по експлуатації.

— Виріб має сліди стороннього втручання або некваліфікованого ремонту.

Вид дефекту Фарбовані фасади Фасади в плівці ПВХ Шпоновані фасади
глянцеві матові глянцеві матові
Допустимі відхилення в розмірах +/-1мм. +/-1мм. +/-1мм.
Кількість пилинок не більше 3-х на 0,3м² не більше 3-х на 0,3м² не більше 3-х на 0,3м²
Викривлення фасаду не більше 3 мм на 1 м.п. при обробці з одного боку не більше 5 мм на 1 м.п. не більше 8 мм на 1 м.п. при обробці з одного боку
Шагрень не допускається допускається рівномірно на поверхні і торцях допускається на торцях
Мазки, зрізи, риски допускаються ледве помітні на торцях допускаються на торцях допускаються не більше 3 мм допускаються не більше 5 мм
Відколи ламінату (тильна сторона фасаду) допускаються сліди реставрації сколів ламінату допускаються сліди реставрації сколів ламінату допускаються сліди реставрації сколів ламінату
Смуги під плівкою -------- --------- допускаються ледь помітні не допускаються -------