Про нас

Корпорація ПОЛІФАСАД була створена у 2000 році. На основі особистих інженерних розробок вона розпочала виробництво меблевих фасадів, дверних накладок, стільниць, гнутих фасадів, фарбованих фасадів, ліжок та інших комплектуючих для виробництва меблів.
На сьогоднішній день з нами працюють близько 1500 постійних клієнтів. По Україні у нас зараз перебуває понад 15 представництв по обласних центрах і не тільки і цей список постійно зростає. Також ми успішно працюємо з іноземними компаніями таких країн, як: Польща,Грузія, Молдова, Литва та ін. Зараз ми маємо можливість приймати в день 150 заявок. Що, у свою чергу, дозволяє нашим клієнтам уникнути мінімального замовлення в плівці, так як за рахунок об’єму завжди знайдеться потрібна плівка для ламінування окремо замовлених деталей.
Площа корпорації становить 10000 м2 – це виробничі площі та складські приміщення. За рахунок величезних складів наші клієнти мають можливість робити замовлення безперебійно, тому що всі необхідні матеріали завжди є в нас (МДФ, ПВХ).

З часом виникла потреба поділу на напрями нашої великої корпорації. Таким чином до Поліфасаду додалися ще компанії Весь Декор та Андіс Техно. Компанія Весь Декор взяла на себе окремий напрямок з виробництва та постачання напівфабрикатів, а саме плівки ПВХ, гнуто клеєних виробів, виробів із поліуретану. Андіс-Техно це окремий напрямок з проектування та виробництва різного обладнання на замовлення. Серед такого обладнання можна виділити прес для ламінації фасадів МДФ, ЧПУ верстат для фрезерування та обробки МДФ деталей, плазморіз-труборіз.
Ми завжди намагаємося йти в ногу з часом і тому активно використовуємо соціальні мережі для передачі інформації нашим клієнтам. На сьогоднішній день нас можна знайти у таких соціальних мережах:

— інстаграм

— фейсбук

— пінтерест

— тік-ток

Завдяки цим он-лайн сервісам наші клієнти можуть дуже швидко отримати необхідну інформацію про нашу компанію, про новинки, чи новини, які будуть цікаві кожному. Також в наших постах ми можемо згадувати наших підписників, а саме Вас, наші клієнти роблячи Вам додаткову рекламу, і таким чином доносити до кінцевого споживача зовнішній вигляд виробу в готовому вигляді.