Патинування меблевих фасадів

Тип патинування №1
(без протиру).

Патинування меблевих фасадів №1

Даний тип патинування виконується за замовчуванням на всіх видах фасадів, крім серії «Екстра» і «Престиж». Патина наноситься на уступи фасаду (внутрішнє фрезерування і периметр) з плавним переходом в його глибину.

Тип патинуваня №2
(з частковим протиром).

Патинування меблевих фасадів №2

Тип патинування виконується тільки на замовлення на всіх видах фасадів. Патина наноситься на край внутрішнього фрезерування і периметр фасаду.
Протирається патина частково по фрезеруванні фасаду.

Тип патинування №3
(з повним протиром).

Патинування меблевих фасадів №3

Даний тип патинування виконується за замовчуванням на фасадах серії «Екстра» і «Престиж». Патина наноситься на край внутрішнього фрезерування і периметр фасаду. Протирається патина повністю по фрезеруванні, залишаючи легкий кант на уступах.

Світла палітра кольорів для патинування меблевих фасадів
Темна палітра кольорів для патинування меблевих фасадів

1 — Золото; 2 — Срібло; 3 — Горіх темний; 4 — Горіх світлий; 5 — Зелена; 6 — Ваніль; 7 — Фіолет; 8 — Рожева; 9 — Блакитна; 10 — Мідь; 11 -Біла

Ефект патинування — це надання виробу контрастності, візуального об'єму, рельєфності. Після патинування фасади набувають ефект старіння, виглядають розкішно, створюючи вигляд антикваріату, предмета старовини.

Патиновані фасади МДФ — це найкращий спосіб перетворити плівковий або фарбований фасад в щось оригінальне, незвичайне. Націнка плівкового фасаду з МДФ під патиною (не беручи до уваги фасадну серію Екстра) порівняно невелика, а ефект і яскравість максимальна!
Патина — найпростіший спосіб виділити свою кухню, надати виразності.

Також можливе виготовлення патинованих радіусних фасадів МДФ. Радіусні фасади МДФ виготовляються за технологією сендвіч панелей і мають деякі відмінності в видах фрезерування від прямих меблевих фасадів. Радіусні вітрини комплектуються склом під замовлення. Більш детальну інформацію про них можна глянути, перейшовши за відповідною силкою.

За інформацією про патиновані фасади МДФ звертайтесь в стіл замовлень, заповнивши відповідну форму.

Важливо!!!Після патинування вся поверхня фасаду покривається матовим лаком. На структурних плівках можливі залишки патини на площині фасаду у фрезерування.
Нанесення патини, затирання та нанесення лаку повністю ручна робота. Тому кожне замовлення на патиновані фасади може відрізнятися від попереднього або наступного тоном (відтінком) патини, шириною нанесеній лінії патинування та видом затирання, за що фірма-виробник відповідальності не несе! Претензії з приводу можливої ​​невідповідності раніше виготовленими фасадами не приймаються!
Правильна комбінація кольору плівки, фрезерування, кольору патини і типу її нанесення — запорука гарного вигляду, контрасності та якості виробу.