Патинування меблевих фасадів

Тип патинування №1
(без протиру).

Патинування меблевих фасадів №1

Даний тип патинування виконується за замовчуванням на всіх видах фасадів, крім серії «Екстра» і «Престиж». Патина наноситься на уступи фасаду (внутрішнє фрезерування і периметр) з плавним переходом в його глибину.

Тип патинуваня №2
(з частковим протиром).

Патинування меблевих фасадів №2

Тип патинування виконується тільки на замовлення на всіх видах фасадів. Патина наноситься на край внутрішнього фрезерування і периметр фасаду.
Протирається патина частково по фрезеруванні фасаду.

Тип патинування №3
(з повним протиром).

Патинування меблевих фасадів №3

Даний тип патинування виконується за замовчуванням на фасадах серії «Екстра» і «Престиж». Патина наноситься на край внутрішнього фрезерування і периметр фасаду. Протирається патина повністю по фрезеруванні, залишаючи легкий кант на уступах.

Світла палітра кольорів для патинування меблевих фасадів
Темна палітра кольорів для патинування меблевих фасадів

1 — Золото; 2 — Срібло; 3 — Горіх темний; 4 — Горіх світлий; 5 — Зелена; 6 — Ваніль; 7 — Фіолет; 8 — Рожева; 9 — Блакитна; 10 — Мідь; 11 -Біла

Ефект патинування — це надання виробу контрастності, візуального об'єму, рельєфності. Після патинування фасади набувають ефект старіння, виглядають розкішно, створюючи вигляд антикваріату, предмета старовини.

Патиновані фасади МДФ — це найкращий спосіб перетворити плівковий або фарбований фасад в щось оригінальне, незвичайне. Націнка плівкового фасаду з МДФ під патиною (не беручи до уваги фасадну серію Екстра) порівняно невелика, а ефект і яскравість максимальна!
Патина — найпростіший спосіб виділити свою кухню, надати виразності.

Також можливе виготовлення патинованих радіусних фасадів МДФ. Радіусні фасади МДФ виготовляються за технологією сендвіч панелей і мають деякі відмінності в видах фрезерування від прямих меблевих фасадів. Радіусні вітрини комплектуються склом під замовлення. Більш детальну інформацію про них можна глянути, перейшовши за відповідним посиланням.

За інформацією про патиновані фасади МДФ звертайтесь в стіл замовлень, заповнивши відповідну форму.

При патинуванні фасадів можна виділити деякі моменти які впливають на кінцевий результат готового виробу. Дуже часто від кольору покриття тону патини та структури плівки залежить чи буде патинування доречним на фасаді, чи можливо варто від нього відмовитись або ж щось змінити на початковому етапі формування замовлення. Через це слід звернути увагу на такі чинники які можуть завадити, а саме, патинування на глибоко текстурних плівках неминуче призведе до того, що в структурі цих плівок залишиться напил патини, який неможливо буде позбутися так як сама текстура плівки не дозволить цього зробити. Серед таких плівок слід виділити особливо незручні для патинування, до них можна віднести: карпатська ялина,венге світлий глибокого тиснення, дуб англійський, дуб сантана, білий шовк, алюміній шовк, браш бронзовий, браш карамельний, браш вершковий. Окремо можна виділити плівку софт-тач зелений лід, яку патинувати, а потім покривати лаком категорично не рекомендуємо. Також хочемо звернути Вашу увагу на те, що на світлих плівках не слід використовувати темні тона патини горіх, що в свою черго може призвести до зворотного ефекту. Замість прекрасного фасаду з тонко підкресленим малюнком фрезерування в підсумку отримаємо брудний фасад, який навряд чи відповідатиме вимогам якості.
Отже, пам’ятайте, що правильно вибрана структура плівки та колір патинування це запорука бездоганного вигляду фасаду.