Подарунок під ялинку ?

Img 9286

Нуж бо! Хто хоче ще подарунків на Новий Рік?!

Як багато нового Ви могли пропустити, а в нас з’явилося безліч новинок які ми з радістю Вам пропонуємо переглянути. В Новий Рік з новими моделями фрезерування. На цей раз, що важливо, нові моделі не лише, для всіх улюблених нами, МДФ фасадів, а і для стінових панелей, які останнім часом набрали обертів та користуються чималою популярністю. Також відбудеться і оновлення нашого каталогу ПВХ в який будуть включені самі актуальні кольори плівок які перебувають в тренді серед замовників МДФ продукції. Але на цьому приємні миттєвості не закінчуються.
Так от, поспішаємо повідомити, що з 01.01.2022 і по 31.01.2022 року включно діє акційна пропозиція. Кожному новому клієнту який буде здійснювати замовлення на вироби в плівці ПВХ та фарбовані МДФ фасади, буде нарахована знижка 30 %. Авже ж, ми не забули і про наших існуючих клієнтів. Кожен наш клієнт, який розповість про нас новим замовникам (новий замовник повинен підтвердити хто порекомендував зробити замовлення), також отримає разову знижку 30% за кожного. Тож не зволікайте і не втрачайте часу скористатися такою привабливою пропозицією.
Чекаємо Вас у нашому відділі замовлень за адресою м. Черкаси вул. Чигиринська, 524 (кінцева зупинка «Аврора»). Замовлення також можна оформити та відправити на електронну почту info@polifasad.ua , або звернутися до дилера у Вашому регіоні. Телефон для довідок 097-775-49-00.